It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?


Tv Ürünleri

Tv Ürünleri
DLNA, cep telefonu, bilgisayar, televizyon, MP3 çalar gibi birçok elektronik cihazın birbirleri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlayıp etkileşim içinde olmasına yarayan bir ara cihaz olduğunu söylemek mümkün. DLNA açılımı Digital Living Network Alliance olan bazen bir kablo bazen bir üründür. Bu kullanılan teknoloji ve özelliğe göre değişim gösterebilir. 

Örneğin eski tip bir televizyona sahipseniz televizyonunuzu akıllı cihaz haline dönüştürmek istiyorsanız farklı özelliklerdeki android tv box modellerinden uygun olanını temin edip kullanabilirsiniz. Ya da ihtiyacınıza göre HDMI kablosuz görüntü aktarıcı kablo kullanarak amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek de kablosuz wireless klavye ve mause seçenekleriyle televizyon, laptop, android tv box, playstation gibi akıllı cihazlara bağlayarak kullanabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden WeCast HDMI Kablosuz görüntü aktarıcıwireless klavye ve mause, farklı özelliklerdeki android tv box gibi ürünleri temin edebilirsiniz.
Göster:
Sırala:

Gomax T1 Mini 4K Android Tv Box 2GB RAM 16GB ROM

Özellikler: Genel Tip Gomax T1 Mini renk Siyah ..

207,11TL Vergiler Hariç: 175,52TL

Kablosuz Air Mouse Akıllı Kumanda

81 tuştan oluşan bu çok işlevli USB 2.0 2.4GHz kablosuz uzaktan kumanda klavyesi kablosuz kla..

54,53TL Vergiler Hariç: 46,21TL

Wecast Chromecast Rk3036 Core Full Hd Hdmi Kablosuz Görüntü Aktarıcı

Wecast, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlenmek için sinematik bir ev deneyimi oluştura..

68,00TL Vergiler Hariç: 57,63TL