It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tv Ürünleri

Tv Ürünleri
DLNA, cep telefonu, bilgisayar, televizyon, MP3 çalar gibi birçok elektronik cihazın birbirleri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlayıp etkileşim içinde olmasına yarayan bir ara cihaz olduğunu söylemek mümkün. DLNA açılımı Digital Living Network Alliance olan bazen bir kablo bazen bir üründür. Bu kullanılan teknoloji ve özelliğe göre değişim gösterebilir. 

Örneğin eski tip bir televizyona sahipseniz televizyonunuzu akıllı cihaz haline dönüştürmek istiyorsanız farklı özelliklerdeki android tv box modellerinden uygun olanını temin edip kullanabilirsiniz. Ya da ihtiyacınıza göre HDMI kablosuz görüntü aktarıcı kablo kullanarak amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek de kablosuz wireless klavye ve mause seçenekleriyle televizyon, laptop, android tv box, playstation gibi akıllı cihazlara bağlayarak kullanabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden WeCast HDMI Kablosuz görüntü aktarıcıwireless klavye ve mause, farklı özelliklerdeki android tv box gibi ürünleri temin edebilirsiniz.
Göster:
Sırala:

Kemer Delik Delici

Kemer Delme Pensi Kemer Delme Makinesi Aleti  Artık kemerinizi delmek için bıçak..

39,90TL Vergiler Hariç: 39,90TL

YUMATU HD UYDU ALICISI + TKGS KANAL GÜNCELLEME 2020 MODEL Yeni

YUMATU HD UYDU ALICISI + TKGS KANAL GÜNCELLEME 2020 MODEL

YU-MA-TU ÖZELLİKLERİ: • MPEG2 SD, MPEG2HD, H.264 / AVC SD, H.264 / AVC HD, MP4 ..

76,90TL Vergiler Hariç: 65,17TL