It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tv Ürünleri

Tv Ürünleri
DLNA, cep telefonu, bilgisayar, televizyon, MP3 çalar gibi birçok elektronik cihazın birbirleri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlayıp etkileşim içinde olmasına yarayan bir ara cihaz olduğunu söylemek mümkün. DLNA açılımı Digital Living Network Alliance olan bazen bir kablo bazen bir üründür. Bu kullanılan teknoloji ve özelliğe göre değişim gösterebilir. 

Örneğin eski tip bir televizyona sahipseniz televizyonunuzu akıllı cihaz haline dönüştürmek istiyorsanız farklı özelliklerdeki android tv box modellerinden uygun olanını temin edip kullanabilirsiniz. Ya da ihtiyacınıza göre HDMI kablosuz görüntü aktarıcı kablo kullanarak amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek de kablosuz wireless klavye ve mause seçenekleriyle televizyon, laptop, android tv box, playstation gibi akıllı cihazlara bağlayarak kullanabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden WeCast HDMI Kablosuz görüntü aktarıcıwireless klavye ve mause, farklı özelliklerdeki android tv box gibi ürünleri temin edebilirsiniz.
Göster:
Sırala:
130mm Geniş Mercek Büyüteç Lup New

130mm Geniş Mercek Büyüteç Lup

Televizyon tamiri ve kuyumcuların çok yaygın kullandığı büyüteç modelidir. G..

42,90TL Vergiler Hariç: 36,36TL

Wecast Chromecast Rk3036 Core Full Hd Hdmi Kablosuz Görüntü Aktarıcı

Wecast, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlenmek için sinematik bir ev deneyimi oluştura..

68,00TL Vergiler Hariç: 57,63TL